Dom Produktystanąć na zamek błyskawiczny etui

Laminowane plastikowe etui na zamek błyskawiczny Prostokątne torby wielokrotnego użytku z zamkiem błyskawicznym

Orzecznictwo
Chiny Qingdao Zhenchang Industry and Trade Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Qingdao Zhenchang Industry and Trade Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Miła firma i bardzo profesjonalna w foliowych torbach do pakowania.

—— Nurullah Uzun

Współpracowaliśmy przez wiele lat z Zhenchang jest dobrym partnerem dla opakowań z tworzyw sztucznych, ufaj, że będziesz miał dobry interes.

—— Danilo

Im Online Czat teraz

Laminowane plastikowe etui na zamek błyskawiczny Prostokątne torby wielokrotnego użytku z zamkiem błyskawicznym

Laminowane plastikowe etui na zamek błyskawiczny Prostokątne torby wielokrotnego użytku z zamkiem błyskawicznym
Laminowane plastikowe etui na zamek błyskawiczny Prostokątne torby wielokrotnego użytku z zamkiem błyskawicznym Laminowane plastikowe etui na zamek błyskawiczny Prostokątne torby wielokrotnego użytku z zamkiem błyskawicznym Laminowane plastikowe etui na zamek błyskawiczny Prostokątne torby wielokrotnego użytku z zamkiem błyskawicznym Laminowane plastikowe etui na zamek błyskawiczny Prostokątne torby wielokrotnego użytku z zamkiem błyskawicznym

Duży Obraz :  Laminowane plastikowe etui na zamek błyskawiczny Prostokątne torby wielokrotnego użytku z zamkiem błyskawicznym

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: QINGDAO, CHINY
Nazwa handlowa: ZHENCHANG
Orzecznictwo: ISO9001, BRC, QS
Numer modelu: ZC-PACK016
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1000 sztuk
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Karton i paleta
Czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, L/C
Możliwość Supply: 120000 sztuk dziennie

Laminowane plastikowe etui na zamek błyskawiczny Prostokątne torby wielokrotnego użytku z zamkiem błyskawicznym

Opis
Funkcja: Odporny na wilgoć, nadający się do recyklingu, BIODEGRADOWALNY materiał: Materiał laminowany, folia aluminiowa, tworzywo sztuczne, OPP + AL + PET
rozmiar: Akceptowany rozmiar niestandardowy, rozmiar niestandardowy Kolor: Dostosowany kolor, zaakceptuj 1-9 kolorowy druk
Grubość: Odszkodowania klienta, akceptowane grubości niestandardowe logo: Zaakceptuj niestandardowe logo, niestandardowe logo Accpet
Użycie: Pakiet żywności, przekąski Druk: Gravnre Printing, do 8 kolorów wklęsłodruku
High Light:

stand up zipper bags

,

resealable zipper poly bags

Dostosowane przekąski dla zwierząt domowych wstają z zamkiem błyskawicznym z plastikowego opakowania

Stójka z zamkiem błyskawicznym:

Stojak z zamkiem błyskawicznym można również ponownie zamknąć i ponownie otworzyć. Ponieważ zamek błyskawiczny nie jest zamknięty, a wytrzymałość uszczelnienia jest ograniczona, forma ta nie nadaje się do przechowywania cieczy i substancji lotnych. Według różnych metod uszczelniania można go podzielić na cztery krawędzie uszczelniające i trzy krawędzie uszczelniające. Cztery krawędzie uszczelniające odnoszą się do tego, że poza krawędzią uszczelniającą suwaka występuje warstwa wspólnych krawędzi uszczelniających, gdy opakowanie produktu opuszcza fabrykę. Wspólne krawędzie uszczelniające muszą być rozdarte przed użyciem, a następnie zamek błyskawiczny jest wykorzystywany do wykonania wielokrotnego zgrzewania. A 3 krawędź uszczelniająca ma używać krawędzi uszczelniającej do zamka błyskawicznego, aby służyć jako szczelne zamknięcie, służy do częstego trzymania lekkiego produktu. zamek błyskawiczny jest zwykle używany do pakowania lekkich ciał stałych, takich jak cukierki, ciasteczka, galaretki itp., ale woreczek quad seal może być również używany do pakowania ryżu, żwirku dla kotów i innych ciężkich produktów.

Nasze Usługi

1. Dobrze wyposażona technologia druku

Z najnowszą zaawansowaną maszyną, upewniając się, że produkty, które wyprodukowaliśmy w wysokiej jakości. I oferując różne opcje dla Ciebie.

2. Dostawa na czas

Automatyczna linia produkcyjna gwarantuje wysoką wydajność produkcji. Zapewnienie dostawy na czas

3. Gwarancja jakości

Od surowca, podczas produkcji, aż po produkty gotowe, każdy krok jest sprawdzany przez naszych dobrze wyszkolonych pracowników kontroli jakości. Upewniając się, że spełniamy standardy jakości, które gwarantujemy.

4. Usługi posprzedażne

Zajmiemy się twoimi pytaniami przy naszym pierwszym powiadomieniu. W międzyczasie bierze odpowiedzialność za rozwiązanie każdego problemu.

FAQ

1. Dlaczego warto wybrać elastyczne torby do pakowania?


Stand-up pouches, worki z płaskim dnem, boczne worki klinowe są idealne dla współczesnych konsumentów w podróży i zapewniają oszczędność materiału w porównaniu do sztywnych opakowań, takich jak pudełka, skrzynki, puszki, butelki szklane itp.

2. Do czego służy elastyczna torebka do pakowania?

Elastyczne torebki do pakowania, w tym stojące torebki, torebka z bocznym fałdem, torebka z blokowym dnem i papierowa torebka wykonana z laminatów polimerowych lub papierowych, mogą być używane do pakowania produktów spożywczych i nieżywnościowych, od suchego wypełnienia granulatu, proszku, mąki ciecz, w tym wina, wyroby spirytusowe, napoje, mleko i opakowania nieżywnościowe nawozów, detergentów. Torba retortowa przeznaczona do żywności typu retortowego nadaje się do gotowania w temperaturze 135 30 w ciągu 30 minut w aseptycznym procesie gorącej żywności przy użyciu gotowego posiłku, wstępnie przetworzonego mięsa i owoców morza.

3. Czy woreczki stojące można wykorzystać do pakowania próżniowego?

Tak, płaska torebka nie jest jedynym formatem torby. Niektóre elastyczne torby plastikowe mogą być używane do próżniowego pakowania żywności, w tym stojące torebki, boczne worki klinowe i płaskie dno torebki z przezroczystego / współwytłaczanego lub wielowarstwowego laminatu tworzywa sztucznego.

4. Czy oferujecie elastyczne torby do mrożonego suchego mięsa?

Tak, torby na torebki z mrożonkami muszą być trwałe, hermetyczne, odporne na niską temperaturę i odporne na przebicia. Używamy folii polietylenowej, PP, PET ze specjalnymi meta-dodatkami, aby osiągnąć trwałość w niskich temperaturach.

5. Czy torby do pakowania mogą być dla mnie dostosowane?

Tak, oferujemy szeroką gamę bezpłatnych torebek stojących z niestandardowymi rozmiarami, formatami, materiałami, nadrukiem i wygodnymi funkcjami.

6. Czy znasz przepisy FSMA?

Tak, ustawa o modernizacji bezpieczeństwa żywności jest ważna dla zastosowań w pakowaniu żywności. Jesteśmy zobowiązani do stosowania surowców dziewiczych klasy spożywczej, które są zatwierdzone przez FDA i spełniają inne przepisy dotyczące opakowań mających kontakt z żywnością zgodnie z europejskimi przepisami, dyrektywami, podobnie jak BRC.

Ponadto mamy dobrą praktykę produkcyjną i QS, każdy etap procesu pracy jest ściśle kontrolowany, aby zapewnić najwyższą jakość produktu końcowego.

7. Jakie są dwa różne rodzaje torebek stojących?

Jeden typ to worki typu doypack lub typu doy z dolną wstawką uszczelnioną w owalnym kształcie, drugi typ to uszczelka K lub dolna torba pługa, w której złożona dolna wstawka jest uszczelniona na czterech rogach, aby utworzyć samonośne dno. Oba te dwa typy mogą utrzymywać pozycję stojącą na wyświetlaczu marki.

8. Jaka usługa oferujesz przy składaniu zamówienia?

Możemy zaoferować pełen pakiet usług z inżynierii materiałowej, druku na zamówienie, konwersji torebek, pakowania i wysyłki. Jedną z głównych świadczonych usług jest drukowanie niestandardowe.

9. Co to jest drukowanie wsteczne?

Większość laminowanych torebek plastikowych drukuje się za pomocą drukowania odwrotnego. Druk wsteczny to proces drukowania na tylnej stronie przezroczystego podłoża. W poniższym procesie druk zostanie umieszczony pomiędzy zewnętrznym podłożem a resztą struktury, oferując odporność na zarysowania i migrację chemiczną. Gdy zewnętrzne podłoże zostanie zamontowane do pozostałej części konstrukcji, będzie to właściwy odczyt.

10 . Jaki jest Twój czas realizacji torebek stojących?

Ciężko pracujemy, aby dostarczyć materiały, gdy ich potrzebujesz. Pozwól naszemu zespołowi serwisowemu znać twoje terminy i będziemy z Tobą współpracować. Generalnie, przy nowych zamówieniach, terminy realizacji wynoszą 2-3 tygodnie, a przy kolejnych zamówieniach 1-2 tygodnie. Surowiec

dostępność może mieć wpływ na te ramy czasowe.

11 . Co to jest ładowanie opłat? Czy akceptujesz zlecenie pobierania opłat?

Pakowanie opłat jest wtedy, gdy dostarczana jest folia opakowaniowa do produkcji torebek.

Tak. Skontaktuj się z naszym zespołem serwisowym, aby przedyskutować Twój projekt pobierania opłat.

12 . Czy jesteś w stanie dostarczyć próbki gotowych torebek?

Tak, mamy szeroką gamę gotowych torebek, do których możemy wysyłać próbki, takich jak torebki na suwak, woreczki suwakowe, wylewane woreczki (znane również jako woreczki na akcesoria), przezroczyste woreczki stojące, woreczki stojące z okienkami, w kształcie stojaka -woreczki, 3-stronne woreczki z uszczelkami i nasze innowacyjne woreczki do montażu kranu i dławika Ready Pour. Świadczymy również usługi prototypowania etui.

Szczegóły kontaktu
Qingdao Zhenchang Industry and Trade Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Eric

Tel: +86-156 9443 0716

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty